HALİL İBRAHİM SOFRASI

Ihlamur Kasrı; otomatik jeneratörlü, merkezi sistem klimalı, özenli organizasyonları, özel tasarlanmış ışık sistemi ve kendine özel otoparkı, mükemmel dizaynı ve iç açıcı konseptiyle misafirlerinize şıklığın ve zarifliğin tüm ihtişamını hissettiriyor. Ses ve ışıklandırma sistemlerinde kusursuz bir teknoloji kullanan Ihlamur Kasrı, kaliteli ve şık organizasyonlara imza atıyor.

Mutluluğa adım atacağınız ilk adım kusursuz olmalı. Ihlamur Kasrı Halil İbrahim Salonu, 1.450 m² alan üzerine, 6 mt tavan yüksekliği, 1250 kişilik kapasitesiyle en özel gününüzü unutulmaz bir masala dönüştürerek hayallerinizi gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.
Orkestrası, konforlu masaları, zengin yiyecek ve içecek menüleri, eşsiz mimarisi, kolonsuz tasarımı ile mükemmel bir ferahlık vaad etmektedir.
Ses geçirmeyen 49 desibellik akustik yalıtımlı paravan sistemi ile iki farklı salon aynı anda hizmet verebilmektedir.
Salonumuzda iki adet 4*3:12 m² 2mm Smd Led ekran bulunmaktadır. Canlı yayın, video, slayt gösterileri ile sunum yapılmaktadır.
Profesyonel ses ve ışık sistemleri, tamamen özel tasarım line array sistemi ile salonun iç dizaynına uygun olarak her metrekareye eşit debel duyumu sağlanmıştır.
Salondaki ses ışık sistemleri, iç dizayna uygun olarak beyaz renk ithal edilmiştir. Bu da Türkiye’de sayılı sistemlerdendir.
Sahne sistemi, 10*10 m² olup çift salon olduğu zaman isteğe ve etkinliğe göre istenilen şekilde kurulabilir 1*1 m² parçalardan oluşan modüler yapıdadır.
Pistimiz 1*1 m² modüler sistem olup, 100 m² ye kadar büyüyebilir.
Ayrıca Ankara’da bir ilk olan bu sistemin beyaz renk özel tasarımı mevcut olup gelin yolu olarak kullanmaktayız.
Havalandırma sistemimizde, sinema, tiyatro salonları ve konferans salonlarında kullanılan Rooftop sistemi tercih edilmiştir.
Bu sistem ısıtma ve soğutmanın yanı sıra taze hava akışını da kontrol ederek sürekli bir ferahlık sağlamaktadır.
Salonun içindeki ısı derecesi, nem dengesi ve taze hava sirkülasyonu konuklarımıza yaş-kış muhteşem bir konfor sunar…

IHLAMUR KASRI

Mutluluğun paylaşıldıkça arttığı bir yerdeyiz…