Hem Kına Hem Düğün!

Hem Kına Hem Düğün!

Hem kına hem düğün!

düğünümüz Kına Organizasyonu ve Düğünümüz

düğünümüz Ihlamur Kasrı’nı ilk ziyarete geldiğimizde sanırım üçüncü baktığımız yerdi. Ve o dönemde hem kına hem de düğün için yer bakıyorduk. Fakat Ihlamur Kasrı’nı gezdikten sonra bizi o kadar büyüledi ki kına organizasyonu mu da burada yapmaya karar verdim. Tanıştığımız günkü ilgi o kadar samimiydi ki kına organizasyonumu ve düğünümü emanet edebileceğimi anlamıştım. Ve o ilgi kına organizasyonum ve düğünüm boyunca devam etti. Tüm bu ilgi için Ihlamur Kasrı’na teşekkür ederim. Sanırım başka bir yerde gerçekleşseydi kına organizasyonum ve düğünüm ne bu kadar büyülenebilir ne de rahat olabilirdim.

düğünümüz Kına organizasyonu en başından en sonuna kadar enerjisini hiç kaybetmedi. Misafirlerimizin yüzlerinden de o enerji hissediliyordu. Öyle Çalan şarkılardan, ışık ve ses sistemine kadar o kadar detaylı organize edilmişti ki Ihlamur Kasrı’nda kına organizasyonumuzu gerçekleştirdiğimiz için şanslıydık.

Düğünümüzde ise ertesi gün tekrar orada olmaktan mutluyduk. Bir gün de Ihlamur Kasrı’nı özlemiştik. Düğünümüz boyunca misafirlerin kendi aralarında sürekli büyülenmekten bahsettiklerini duyuyorduk ve biz de büyülenmiştik. Yemekli bir düğün yapmak istemiştik ve bu konuda da yine Ihlamur Kasrı’na ve tabi mutfağına çok güvenmiştik. Öyle de oldu Ihlamur Kasrı bizi yanıltmadı. Yemekler en iyi otellerde yiyebileceğiniz kalitedeydi gerçekten de.

Hem kına organizasyonumuzu hem de düğünümüzü iyi ki burada yaptık ve iki gün üst üste büyülendik.